Marcin Meller w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku

19 października w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku odbędzie się spotkanie z Marcinem Mellerem, połączone z promocją jego najnowszej książki “Sprzedawca arbuzów”, opublikowanej nakładem wydawnictwa Wielka Litera.

Marcin Meller – historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000–2002 reality show „Agent”. W latach 2003–2012 był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy”. Współprowadzący porannego programu „DzieńDobry TVN”. Od listopada 2008 do stycznia 2009 gospodarz teleturnieju TVN „Kapitalny Pomysł”. Od 24 stycznia 2009 na antenie TVN24 prowadzi sobotni magazyn kulturalny „Drugie śniadanie mistrzów”. Był gospodarzem autorskiej audycji „Mellina” w Roxy FM. Od kwietnia 2011 do lutego 2012 był felietonistą „Wprost”, od marca 2012 pisze felietony do „Newsweeka”.

Przypominamy: Środa Literacka, 19 października, godz. 17:00, AUDYTORIUM, VI piętro, Książnica Podlaska w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskie-Curie 14A.

“Sprzedawca arbuzów” to wybór najlepszych tekstów z trzech ostatnich lat znanego i cenionego dziennikarza, czołowego felietonisty „Newsweeka”. W soczystych anegdotach wątki prywatne łączą się ze sprawami większej wagi, młodość szumna i durna z refleksjami z życia męża i ojca, aktualne wydarzenia polityczno-społeczne przywołują wspomnienia z czasów PRL-u. Wszystko to spisane piórem żywym, błyskotliwym, dotykającym sedna spraw, niepozbawionym czułej ironii i dowcipu, za które kochają Marcina Mellera rzesze czytelników.

Źródło: http://www.wielkalitera.pl/zapowiedzi/id,144/sprzedawca-arbuzow.html

clipboard01

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s